Czy miasta na obrazach to dobry pomysł na aranżację?

obraz miasta

Jest wiele sposobów na aranżację wnętrz- zmiana tapet, posadzenie kwiatów, zainstalowanie różnego rodzaju dekoracji ściennych. Jednym z bardziej efektownych i sprawdzonych sposobów jest zawieszenie fotoobrazów. Tutaj mamy do wyboru naprawdę ogromną ilość tematów wśród których na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Bardzo popularną kategorią obrazów są bez wątpienia obrazy z miastami. Jeżeli chodzi o obrazy miasto które od dawna cieszy się największym zainteresowaniem to Paryż. Klienci uwielbiają motywy z wieżą Eiffla, czy to w kolorze, czy też czarno białe. Równie często sprzedają się obrazy romantyczne przedstawiające zakochane pary na spacerze na tle brukowanych ulic Paryża czy też wieży Eiffla.

Obrazy jakich miast są mniej popularne?

Jeżeli mamy na myśli obrazy miast których nie możemy zaliczyć do popularnych jest równie dużo. Wynika to również z tego, że autorzy zdjęć stockowych często skupiają się na fotografowaniu tych miast, na które zdjęcia jest popyt. W efekcie nie ma dostępnych zbyt wielu zdjęć miast mniej znanych, w których nie tętni życie turystyczne. W takich miastach często jest również mało ciekawych obiektów turystycznych, znanych budowli czy też wieżowców, które to są najczęściej wykorzystywanym motywem na obrazach tego typu.

Jakie obrazy miasta wykorzystać, własne, czy stockowe?

Jeżeli mamy umiejętności fotograficzne jak najbardziej możemy próbować wykonać zdjęcie we własnym zakresie. Oczywiście dobrze gdy mieszkamy w dużym mieście w którym jest co fotografować. Jeżeli będziemy wykonywać zdjęcie miasta nocą powinniśmy wyposażyć się w statyw, który umożliwi nam zrobienie dobrego nocnego zdjęcia. Jeżeli nie chcemy zawracać sobie głowy robieniem zdjęć możemy kupić gotowe zdjęcie miasta wykonane przez zawodowego fotografa. Setki tysięcy albo i miliony takich zdjęć znajdziemy w serwisach stockowych. Za stosunkowo niewielką opłatą kupimy tak zdjęcie miasta do wydruku na obrazie na płótnie. Możemy wybrać sobie zdjęcie większości miast na świecie zrobione w dzień i w nocy. W większości z tych miast nigdy nie byliśmy i pewnie nie będziemy, więc pomysł z zakupem zdjęcia jest całkiem rozsądny.

Co zrobić gdy mamy już kupione zdjęcie miasta

Teraz wystarczy zamówić obraz na płótnie ze zdjęcia naszego miasta. W tym celu w sklepie bajkoweobrazy.pl zamawiamy obraz z własnego zdjęcia- tego które kupiliśmy we własnym zakresie, lub przeglądamy kategorie dostępnych miast. Z kategorii możemy wybrać Londyn, Paryż i Nowy Jork ale gdy skorzystamy z wyszukiwarki znajdziemy o wiele więcej miast.
Teraz już tylko wystarczy opłacić zamówienie i czekać na nasz nowy obraz z miastem.